Автовикуп Біла Церква

Як продавати автомобілі в Київській області , або в автосалон в Київ-стандартна схема продажу авто в Київській області.
По-перше, автосалони викуповують автомобілі певних марок, небиті, без явних технічних і естетичних недоліків. Також існують обмеження по роках випуску. У той же час продати б / у машину в автосалон – це все одно, що реалізувати транспортний засіб за заниженою ціною, і в цілому схема багато в чому схожа на викуп машини, тільки на менш привабливих для автовласника умовах. Ваш автомобіль ми купимо і при цьому — оформлення всіх документів займе не більше 60 хвилин. Щоб отримати консультацію з приводу продажу авто звертайтесь:

(066) 343-73-72, (093) 355-36-79, (067) 142-49-89,

Залишити онлайн-заявку можете за цим посиланням «авто-выкуп.kiev.ua»

По-друге, щоб продати автомобіль в Білій Церкві через автосалон, необхідно підібрати компанію, яка пропонує дану послугу, і вивчити умови викупу через trade-in. Далі автовласник проходить на СТО, акредитоване автосалоном, техогляд, після якого визначається оціночна вартість машини.

Після цього відбувається розрахунок суми доплати, зняття машини з обліку (дану додаткову платну послугу пропонують багато автосалонів Києва), а також оформлення договору.

З іншого боку, якщо вас не влаштовує ціна нового автомобіля, який вам пропонують в автосалоні, ви можете просто продати свою машину і забрати гроші. Зверніться к нам , ми знаходимся в Білій і можемо купити Ваше авто за 60 хвилин.