Chevrolet Aveo автовыкуп

Автовыкуп шевроле авео

На нашому сайті Ви зможете знайти все модели Chevrolet з докладними описами, фотографіями, а також технічними характеристиками і цінами на автомобілі даної марки в автосалонах Киева. Крім того, Вас чекає добірка посилань на сайти офіційних дилерів Chevrolet, різні ресурси, портали, цікаві статті та огляди нових модифікацій Шевроле. В розділі тюнінг представлені кращі варіанти тюнінгу авто. На форумі Ви зможете ознайомитися з відгуками власників, а так само розмістити своє оголошення про продаж автомобіля Шевроле.

Автовыкуп шевроле авео

Серце автомобіля, тобто двигун, дуже сильно розрізняється в залежності від моделі та року випуску. Хетчбек Chevrolet Aveo випускаються з двома типами двигунів. Це може бути 1,4-літровий мотор з 4 циліндрами, 16 клапанами, 94 л/с і 130 Нм при 3400 об/хв. або ж 1,2-літровий мотор, 4 циліндра, 8 клапанів, 72 л/з, 123 Нм. при 3000 об/хв. Болід розганяється до 100 км/год за 13,7 секунд, а максимальна швидкість хоч і невелика (всього 157 км/год), але цілком відповідає показникам, демонстрованим «однокласниками». Зате витрата палива не особливо великий – всього 6,4 л на 100 кілометрів.

Через 6 років після початку виробництва Chevrolet Aveo керівництво компанії вирішило трохи осучаснити модель зовні і внутрішнє. Були внесені невеликі зміни в дизайн і інтер’єр автомобіля, а двигун поліпшений до нових стандартів якості та екологічних норм. Якщо раніше Chevrolet Aveo відповідав Євро-3, то з 2008 року він перейшов на Євро-4. Крім того, оновлений варіант Chevrolet Aveo з’явився в автосалонах з двигунами 1.2 DOHC E-TEC II 84 л. і 1.4 л DOHC ECOTEC 101 л. с.

Срочный Автовыкуп Chevrolet Aveo

Передньопривідний Chevrolet Aveo в основному укомплектований механічною коробкою передач типу D16 на п’ять ступенів. Втім, для любителів автоматики завжди у продажу Авео з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач.