skoda octavia автовыкуп

Автовыкуп Skoda Octavia (шкода октавиа)

Решились продать свою старенькую шкоду?

Авто-выкуп.kiev.ua – реально быстрый автовыкуп

Skoda Octavia A5 — п’ятимісний хетчбек (ліфтбек) класу С. Поточне покоління присутня на ринку з 2004 року, в 2009 був проведений легкий фейсліфтінг. Проводиться на єдиній для С-класу платформі VAG, на ній же випускається Golf, Golf+, SEAT Leon і інші. Існує Skoda Octavia A5 і в кузові «універсал» — Octavia A5 Combi.
Автовыкуп Skoda Octavia
Гамма двигунів, доступних для українців, складається з трьох бензинових і двох дизельних агрегатів. Бензинові 1.6 MPi і 1.8 TSI (турбований) доступні для замовлення в комплектації Ambiente і Elegance. Для них існують і два дизелі — 1.9 TDI і 2.0 TDI. Дволітровий ж турбований 2.0 TFSI пропонується тільки для спортивної версії Skoda Octavia RS.

Скупка автомобилей ШКОДА ОКТАВИА

Для всіх комплектацій і двигунів доступна механічна п’ятиступінчаста коробка передач. Машину з 1.6 MPi можна укомплектувати шестиступінчастим «автоматом», з 1.8 TSI — семиступінчастою DSG. 1.9 TDI поставляється тільки з механікою, 2.0 TDI — з механікою або традиційним «автоматом». Спортивна RS-версія, природно, тільки з механікою.

Передні сидіння візуально не особливо відрізняються від колишніх, але вони отримали дуже важливу для безпеки пасажирів функцію – активні WOKS підголовники. При наїзді ззаду вони подаються вперед, знижуючи ймовірність отримання хлистової травми шийного відділу хребта. Сидіти в кріслах, як і раніше зручно. Вони в міру жорсткі, що приємно для спини в тривалих поїздках, а бічні валики добре фіксують вершника навіть при проходженні поворотів.

Не сподобалося, що ручки нового блоку управління кондиціонером більше не мають відчутної фіксації в основних напрямах потоків повітря. Перш міняти обдув між склом, салоном і ноги можна було не дивлячись. Тепер же доводиться відволікатися від дороги.

octavia skoda

Оглядовість покращилася за рахунок того, що нові дзеркала заднього виду стали більше за площею. Однак оглядовість через салонне дзеркало, як і раніше залишає бажати кращого з-за сильно завалений заднього скла і високою лінії корми. З-за них при парковці заднім ходом відстань до перешкоди визначити не так просто. Не зайвим буде парктронік.