Продажа авто после дтп Киев

Продати авто після аварії або ДТП, це дуже відповідальна справа.Оскільки не кожен спеціаліст може дати точну оцінку битому авто. Сьогодні в Інтернеті і на спеціалізованих автосайти нерідко зустрічаються пропозиції типу «продам аварійні авто». Однак більшість потенційних покупців, які мріють про недорогий старому автомобілі, відразу відсікають такі оголошення. Адже нікому не цікаво возитися з ремонтом, а хочеться купити непроблемний машину, в яку «сів і поїхав».

Щоб отримати консультацію в Києві з приводу продажу авто звертайтесь:

(066) 343-73-72, (093) 355-36-79, (067) 142-49-89, Залишити онлайн-заявку можете за цим посиланням «авто-выкуп.kiev.ua»

Тому бажаючим, продати авто після аварії, рідко вдається реалізувати пошкоджений транспортний засіб через інтернет-автобазари. В цілому продати авто з пробігом, та ще й биті, можна в таких випадках:

довго, але щодо вигідно;
швидко і за безцінь.
Тому оголошення типу «продаю автомобіль після ДТП» найчастіше залишаються актуальними по кілька місяців. А що залишається робити, якщо гроші потрібні сьогодні і відразу?

Щоб отримати консультацію з приводу продажу авто в Київі звертайтесь:

(066) 343-73-72, (093) 355-36-79, (067) 142-49-89,

Залишити онлайн-заявку можете за цим посиланням «авто-выкуп.kiev.ua» В цьому випадку автовласникам, які бажають продати машину не на ходу або аварійний автомобіль з ушкодженнями різного ступеня тяжкості, ми рекомендуємо звертатися в ” Автовикуп”, де вже сьогодні ви отримаєте живі гроші за бите авто.