kia скупка авто

Срочный автовыкуп KIA в Киеве

История бренда KIA

У 1950 році компанія починає виробництво велосипедів власної конструкції. І коли виявилося, що ця конструкція досить надійна і вдала (більше того, з неї можна вийти на міжнародний ринок), то окрилене успіхом керівництво приймає в 1952 році рішення змінити назву на більш благозвучне. Так з’явилася KIA. Що, при деякому уяві, можна перевести як «прийшов з Азії» або «виходець з Азії». Відчувається небеспочвенная впевненість, що вдасться стати великим гравцем на світовому ринку. До речі, не забуваємо про те, що в Кореї в той момент йшла війна, результатом якої стало остаточне розділення країни на Північну і Південну.
До 1961 року в справах компанії панувало затишшя. Першим досягненням стала поява першого в історії корейського мотоцикла — моделі С-100. І тут KIA понесло. Вже через рік з’являється перший триколісний вантажівка компанії — моделі К360, що зуміла протриматися на ринку більше 10 років. У 1971 році з’являється перший в історії компанії і Південної Кореї чотириколісний вантажівка під назвою Titan. Теж успішна і вдала модель, назва якої довгий час було для корейців мало не синонімом слова «вантажівка».

Автовыкуп KIA Киев

У 1973 році з’являється і перший легковий автомобіль виробництва KIA (яка, у зв’язку з розширенням виробництва, стала іменуватися вже KIA Corporation). Ним стала модель Brisa. Справедливості заради слід зазначити, що в ній було куди більше від Mazda, ніж від KIA. Та й наступні моделі будувалися за ліцензією інших виробників, таких як Peugeot і FIAT. Від виробництва мотоциклів до того часу відмовилися.